Hotel Czardasz, Płock
Tło bannera

Aqua fitness

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Aqua fitness Niesamowite wrażenia ruchowe

Aqua aerobik to nowoczesna forma zajęć fitness w wodzie. Zajęcia w zakresie rekreacji ruchowej w wodzie w grupach zorganizowanych prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora - Anne Kluge.

Aqua aerobik prowadzony jest przy specjalnie dobrane muzyce, dopasowanej pod względem tempa, rytmu oraz stylu do rodzaju ćwiczeń.

Są to zajęcia, które nie wymagają od uczestników umiejętności pływania i dużej sprawności fizycznej. Ta forma zajęć fitness przez wprowadzenie odmiennego środowiska, jakim jest woda daje uczestnikom niesamowite wrażenia ruchowe.

Środowisko wodne zapewnia odciążenie kręgosłupa, sprzyja rozluźnieniu mięśni i elongacji kręgosłupa, przez co ułatwia kształtowanie prawidłowej postawy. Zmniejsza wzmożone napięcie mięśniowe, pozwala na wykonanie ruchów z pełną amplitudą. Umożliwia wzmocnienie gorsetu mięśniowego dzięki ćwiczeniom wzmacniającym wykonywanym z wykorzystaniem oporu wody oraz jej siły wyporu. Woda stawia opór 12-krotnie większy niż powietrze i podczas każdego ruchu w wodzie trzeba pokonać ten opór, a jednocześnie woda unosi ciało. Siła wyporu wpływa na odciążenie, co ułatwia również wykonywanie ćwiczeń.

Nieustanny wodny masaż ćwiczącego w wodzie ciała przyspiesza proces pozbycia się tkanki tłuszczowej oraz pomaga zlikwidować cellulitis. Jedne zajęcia pozwalają na spalenie 400–500 kcal/h. Ruch w wodzie hartuje i przywraca witalność.

Aqua fitness jest zalecany niemal wszystkim: młodym i starszym, otyłym i szczupłym, a nawet osobom po operacjach, kobietom w ciąży, osobom cierpiącym na osteoporozę i artretyzm, osobom mającym problemy z układem kostno-stawowym.

Plan zajęć aqua aerobiku

Dzień tygodnia Godzina rozpoczęcia zajęć
Wtorek 19:40*
Czwartek 19:40*
* o 19:40 wszyscy uczestnicy aqua aerobiku wchodzą z prowadzącą do szatni basenowej.

Zajęcia z aqua aerobiku prowadzone są przy odpowiednio dobranej muzyce i trwają jedną godzinę. Przed końcem zajęć uczestnicy mogą skorzystać bezpłatnie z saun w strefie Wellness.

Zapisy oraz więcej informacji pod numerem +48 24 366 56 88 wew. 241.

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

ul. Dobrzyńska 62B
09-400 Płock, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter Hotelu Czardasz ****, a będziesz otrzymywał wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszego obiektu. Poznasz jako pierwszy najnowsze oferty specjalne oraz najciekawsze wydarzenia odbywające się w Hotelu Czardasz ****

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij