Hotel Czardasz, Płock
Tło bannera
  1. Strona główna
  2. Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Sale konferencyjne Profesjonalne spotkanie

Hotel Czardasz jest nowoczesnym obiektem konferencyjno-szkoleniowym położonym w samym sercu Polski. Jest miejscem idealnym nie tylko do odpoczynku lecz również do pracy. Z przepięknym, dużym ogrodem pozwala odnaleźć ciszę i spokój niezbędne by w przyjaznej atmosferze przeprowadzić nawet najtrudniejsze negocjacje.

Centrum konferencyjno-szkoleniowe pozwala nam na zorganizowanie spotkania konferencyjnego dla 150 osób. Każda z sal posiada najnowocześniejsze rozwiązania audiowizualne. Dzięki temu, spotkanie może odbywać się jednocześnie we wszystkich salach.

Kompleks konferencyjny liczy 5 sal konferencyjnych:

  • Sala VIP
  • Sala góralska
  • Sala Wenus
  • Sala Mars
  • Sala Księżniczka Czardasza

Sale wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny z pełną, profesjonalną obsługą kelnerską stanowią gwarancję spokojnych, kameralnych obrad w przyjaznym, eleganckim wnętrzu.

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

ul. Dobrzyńska 62B
09-400 Płock, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter Hotelu Czardasz ****, a będziesz otrzymywał wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszego obiektu. Poznasz jako pierwszy najnowsze oferty specjalne oraz najciekawsze wydarzenia odbywające się w Hotelu Czardasz ****

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij