Hotel Czardasz, Płock
Tło bannera

Czar SPA dla firm

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Czar SPA dla firm Odpręż się po pracy

Hotel Czardasz Spa & Wellness pragnie zaprezentować Państwu niezwykłą i unikatową możliwość korzystania z grupowych ceremonii Wellness przy okazji wyjazdów integracyjnych, szkoleń, czy konferencji. Chcemy podarować Państwu moc morza wraz z zaletami nadmorskiej roślinności dzięki użyciu specjalnej linii kosmetyków. Produkty te zawierają wszystkie elementy niezbędne do życia, podtrzymania urody i dobrego samopoczucia.

Filozofia łączenia ze sobą obcowania z luksusem i powrotu do tradycyjnego, zdrowego żywienia, a także łączenia korporacyjnego profesjonalizmu z ciepłem wspólnotowego, domowego ogniska, którą kieruje się Hotel Czardasz Spa & Wellness doskonale współgra z linią używanych przez nas kosmetyków.

Wyjątkowe terapie Wellness, które wspólnie chcemy Państwu przedstawić łączą naukową wiedzę z siłami natury i tradycją odległych zakątków świata. Proponujemy niezapomnianą podróż do krainy luksusu, w której rytuały zabiegów przeplatają zapachy, kolory, smak i dotyk. Wszystko to by przywrócić wewnętrzną harmonię, radość i energię życiową.

Zmysłowe podłoże używanych przez nas kosmetyków wciela się w ducha egzotycznych podróży i pokrywa zmysły uczuciem wspomnień odległych miejsc. Dzięki dobrodziejstwu korzystania z saun w naszej strefie Wellness uwolnisz ciało od toksyn, zregenerujesz siły witalne, przywrócisz duszy wewnętrzny spokój i harmonię, poczujesz błogi relaks oraz odkryjesz nowe pokłady życiodajnej energii…

Sauna sucha

  • Ceremonia Leśna, unikatowa ceremonia wellness z okładaniem ciała witkami brzozowymi - koszt: 50 zł/os; 
  • Ceremonia Miodowa, unikalna ceremonia wellness o zapachu i smaku miodu - koszt: 70 zł/os
  • Ceremonia Ziołowo- Miętowa, unikatowa ceremonia wellnees o aromatach ziołowych - koszt: 60 zł/os;
  • Wiśnia z Piemontu, unikatowa ceremonia wellness o aromatach owocowych - koszt: 60 zł/os;
  • Cytrusowa Inspiracja, unikatowa ceremonia wellness o aromatach cytrusowych - koszt: 60 zł/os;

Przebieg ceremonii w saunie suchej

  1. Powitanie z Mistrzem Ceremonii; 
  2. Rytuał oczyszczania- peeling ciała; 
  3. Seans w saunie- Aufguss- uwolnienie tzw. loyly, czyli ducha sauny;
  4. Rytuał zakończenia.

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

ul. Dobrzyńska 62B
09-400 Płock, Polska

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na darmowy newsletter Hotelu Czardasz ****, a będziesz otrzymywał wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszego obiektu. Poznasz jako pierwszy najnowsze oferty specjalne oraz najciekawsze wydarzenia odbywające się w Hotelu Czardasz ****

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij