Hotel Płock

Sala Weselna

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu, wspomnienie które na zawsze pozostaję w pamięci, dlatego ten wyjątkowy dzień należy spędzić nie tylko z wyjątkowymi ludźmi ale również w wyjątkowym miejscu. Chcielibyśmy sprawić, aby ta uroczystość została w pamięci Państwa i Państwa Gości jako zupełnie wyjątkowe i długo wspominane wydarzenie.

Pragniemy spełnić Państwa oczekiwania, począwszy od wyszukanego menu, przez pięknie udekorowane wnętrza, po doskonałą obsługę. Chcemy również zaoferować zorganizowanie uroczystości ślubnej w pięknej scenerii ogrodu z fontanną jak również na tarasie z widokiem panoramy miasta Płocka, który jest wykorzystywany w plenerach zdjęciowych.

Dla wszystkich podpisujących umowę  na organizację przyjęcia weselnego, Hotel Czardasz oferuje 2-godzinny pobyt w ekskluzywnej strefie Relaksu!

W prezencie Młoda Para otrzyma również nocleg w luksusowym Apartamencie Księcia Edwina z łożem z baldachimem i łazienką z jacuzzi!

Gościom weselnym proponujemy pobyt w komfortowych, obszernych pokojach, które oferujemy
w promocyjnych cenach.

Wysłuchamy wszelkich Państwa sugestii i życzeń dotyczących tej bardzo wyjątkowej chwili.

 

Zapytania odnośnie organizacji przyjęcia weselnego prosimy kierować pod numer telefonu: 695-429-019

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij