Hotel Płock

Offer details

Aqua Aerobik

Zapraszamy

Aqua Aerobik w Czar Spa

 

 

 

 

Aqua aerobikto nowoczesna forma zajęć fitness w wodzie. Zajęcia w zakresie rekreacji ruchowej w wodzie w grupach zorganizowanych prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora- Tomasza Kozłowskiego, bezapelacyjnie uznawanego za najgorętsze ciacho w Płocku…

Aqua aerobik prowadzony jest przy specjalnie dobrane muzyce, dopasowanej pod względem tempa, rytmu oraz stylu do rodzaju ćwiczeń

Są to zajęcia, które nie wymagają od uczestników umiejętności pływania i dużej sprawności fizycznej. Ta forma zajęć fitness przez wprowadzenie odmiennego środowiska, jakim jest woda daje uczestnikom niesamowite wrażenia ruchowe.

Środowisko wodne zapewnia odciążenie kręgosłupa, sprzyja rozluźnieniu mięśni i elongacji kręgosłupa, przez co ułatwia kształtowanie prawidłowej postawy. Zmniejsza wzmożone napięcie mięśniowe, pozwala na wykonanie ruchów z pełną amplitudą. Umożliwia wzmocnienie gorsetu mięśniowego dzięki ćwiczeniom wzmacniającym wykonywanym z wykorzystaniem oporu wody oraz jej siły wyporu. Woda stawia opór 12-krotnie większy niż powietrze i podczas każdego ruchu w wodzie trzeba pokonać ten opór, a jednocześnie woda unosi ciało. Siła wyporu wpływa na odciążenie, co ułatwia również wykonywanie ćwiczeń.

Nieustanny wodny masaż ćwiczącego w wodzie ciała przyspiesza proces pozbycia się tkanki tłuszczowej, oraz pomaga zlikwidować cellulitis. Jedne zajęcia pozwalają na spalenie 400–500 kcal/h. Ruch w wodzie hartuje i przywraca witalność.

Aqua fitness jest zalecany niemal wszystkim: młodym i starszym, otyłym i szczupłym a nawet osobom po operacjach, kobietom w ciąży, osobom cierpiącym na osteoporozę i artretyzm, osobom mającym problemy z układem kostno-stawowym.

Zajęcia prowadzone są w poniedziałki i/lub czwartki

Godzina zajęć przy odpowiednio dobranej muzyce

Możliwość skorzystania z saun w strefie Wellness

Woda z cytryną do picia

koszt- 120zł/miesiąc bądź 4 lekcje

Zapisy pod numerem 695429029

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close